נשות דור ה-Z רוצות לממש את עצמן באופן שאימהותיהן וסבתותיהן לא יכלו לחלום אפילו, הן רוכשות השכלה גבוהה באחוזים גבוהים יותר מגברים, מתקדמות מהר בסולם העבודה ומנסות לדחות למועד רחוק ככל האפשר את הקמת משפחה בעולם הקפיטליסטי, שגובה מהן מחיר כבד. 

התמורות שעוברות על החברה האנושית, ובייחוד על הנשים בשתי המאות האחרונות הן עצומות בכל קנה מידה, אך דבר אחד נשאר בדיוק כמו שהיה לפני מאתיים שנה ולפני מאתיים אלף שנה: גיל הפוריות של נשים. הוא עדיין מתחיל בגיל 12 לערך ויורד בחדות אחרי גיל 35 ומסתיים בממוצע בגיל 40. המהפכה הטכנולוגית לא שינתה במאומה את הביולוגיה של הרבייה. להפך, התיעוש, הצפיפות והטכנולוגיה רק גרמו לירידה בפוריות האדם. המיתוס הנפוץ שמנסים למכור לנשים, ש-30 הוא ה-20 החדש, הוא פשוט לא נכון. מגיל 32 מתחילה ירידה בפוריות הרחם ולא נראה שזה עתיד להשתנות בזמן הקרוב. לכן כדאי להקדיש ברצינות את שנות ה-20 למציאת אהבה ופרטנר זוגי, ולא לחכות לאבירים. 

כפי שאנחנו מקדישים אנרגיה וזמן לבחירת מקצוע ולניהול הקריירה באופן רציונלי, כך עלינו לעשות גם עם חיי האהבה שלנו והבחירה בפרטנר זוגי. קריירה אפשר להחליף, גם מקום עבודה ומקום מגורים, אבל את האדם שיהיה אבי ילדינו או אם ילדינו לא נוכל להחליף, ולהחלטה זו יש ההשפעה הרבה ביותר על איכות החיים העתידית שלנו, על האושר שלנו ועל אושרם של ילדינו.