אנא קרא בעיון את התנאים וההגבלות הבאים (“התנאים” או “תנאי השימוש”). על ידי שימוש בשירות, או על ידי רישום כמשתמש בשירות, אתה מסכים להיות מחויב לתנאים ואתה מסמן שקראת והבנת אותם. אם אינך מסכים לתנאים, אינך רשאי להשתמש בשירות בשום אופן.

‘מפת האישיות הזוגית שלך’ הוא שירות המאפשר אבחון על ידי שאלונים, שמטרתו לסייע בהתפתחות עצמית ועבודה עצמית בהקשר זוגי.
השירות נמצא בבעלות ומופעל על ידי “ד”ר ליאת יקיר, מרצה”, המאוגדת לפי חוקי מדינת ישראל, עם מספר טלפון 972-54-9850530 (“החברה”, “אנחנו”, “אנחנו” ו”שלנו”).

מדיניות אספקת השירות
גישה לשאלוני האבחון של ‘מפת האישיות הזוגית’ ‘מפת האישיות הזוגית שלך’ תסופק מיד עם הרכישה, ע”י שליחת שם משתמש וסיסמה למייל של הלקוח.
השימוש בשירות זמין למשתמשים רשומים בלבד. כדי להשתמש בשירות, תצטרך להירשם וליצור חשבון אישי. ההרשמה זמינה גם דרך חשבונות רשת חברתית שונים, כמו פייסבוק וגוגל. אתה האחראי והאחראי הבלעדי לכל הפעילויות המבוצעות עם או באמצעות חשבון השירות שלך.
השימוש ברוב תכונות השירות מחייב חיבור מקוון (Wi-Fi, נתונים סלולריים, פס רחב) בין המחשב ו/או המכשיר הנייד שלך לבין האינטרנט.
הגבלת גיל
השירות מיועד ומותר לשימוש רק על ידי אנשים בני 18 ומעלה.
ביטול והחזר
במקרה שבחרת ושילמת עבור השירות ‘מפת האישיות הזוגית שלך’, תוכל לבטל אותה בתוך 48 (ארבעים ושמונה) שעות מתאריך הקנייה.
החברה אינה מתחייבת או מתחייבת כי השירות יפעל ללא הפרעות, שגיאות או הפרעות, או שהוא יהיה נגיש, או זמין בכל עת, או חסין מגישה לא מורשית או נקי מטעויות.
ויתור על אחריות
השירות ניתן לשימוש כפי שהוא. אנו מתנערים מכל האחריות, בין אם במפורש ובין אם במשתמע, ביחס לשירות.
הגבלת אחריות
החברה, לרבות מי מטעמה, לא תישא באחריות במידה המקסימלית המותרת על פי הדין החל, לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש בשירות. השימוש בשירות הינו על אחריות הרוכש בלבד.
מדיניות פרטיות
פרטי המשתמשים נשמרים באתר. לא ייעשה שימוש בפרטי המשתמשים לשום מטרה והם לא יועברו לצד ג’. כל נתוני המשתמש יימחקו באופן מיידי לפי בקשת המשתמש.