אפשר לומר ש-‘האושר מתחיל במקום בו הסבל נגמר’.

בהרצאה מרתקת זו תקבלו כלים מעשיים: כיצד להיות יותר מאושרים יותר ואיך להגביר את החוסן הנפשי בעידן של חוסר יציבות וסטרס מוגבר.

מדוע יש אנשים שהם רגישים יותר ללחץ ? האם יש הבדלים בין המוח הנשי למוח הגברי ? לסיום, נקבל כלים מעשיים לניהול הסטרס, הפחתת המתח בחיינו וחיבור לעוגני האושר שלנו.

לנו להרגיש את האחר ולייצר אמון וחיבור. בנוסף נבחן מה מעכב את האמפתיה במקומות עבודה – כיצד ריבוי לחצים, הסחות-דעת ומאבקי כוח תורמים לשחיקה של מנגנוני האמפתיה במוח שלנו. הבנה של אופן פעולת מכונת הרגשות האנושית מאפשרת לנו לייצר מנהיגות חיובית ומטפחת יותר, שמבינה את הרגשות והצרכים של עובדים בעידן דיגיטלי ופועלת להפחתת הסטרס, במטרה לייצר תחושת שייכות, משמעות ושליטה.

נכיר את החומרים מהם היא עשוייה וכיצד הם יוצרים את כל הקשרים שלנו בחיים. נתמקד באהבה הזוגית ונבין למי אנחנו נמשכים, כיצד אנחנו מתאהבים ואיך הביולוגיה מסבכת את הכל עם הזמן.

לבסוף, נקבל מרשם מוכח מדעית לשימור האהבה הזוגית והאושר במשפחה בעידן מאתגר.

לקוחות ממליצים

במהלך ההרצאה נצא למסע אבולוציוני מרתק אל עומקם של ההבדלים הביולוגיים בין נקבות וזכרים הבדלים ברמת ההורמונים, הנוירונים והגנים שמעצבים את העולם הרגשי ואת ההתנהגות שלנו :

מלקיחת סיכונים ועד לאופן התמודדות במצבי לחץ, מסגנון הורות ועד סגנון תקשורת.

לבסוף נבין כיצד הידע הזה יכול לאפשר לנו לשנות את המבנים החברתיים כדי שגם נשים וגם גברים יוכלו לשגשג בהם וכן לאפשר לנו לייצר יותר אמפתיה בזוגיות.

במהלך ההרצאה, נבין לעומק את תהליכי קבלת ההחלטות במוחות השונים שלנו, ונבחן את השפעת הכימיקלים השונים של הרגשות על החשיבה.

לבסוף, נקבל כלים מעשיים לקבלת החלטות טובות יותר בחיים ונבין מתי כדאי להקשיב לבטן וללב (אינטואיציה) ומתי להקשיב לשכל ?